Czym są zioła ajurwedyjskie?

Posted · Add Comment

Zioła opisywane na naszych stronach znajdziesz na: Sklepy Herbonlife.

Jest wiele osób w Polsce, które nie słyszały nigdy o ajurwedzie, a wśród tych, które słyszały tylko nieliczne mogą powiedzieć o niej więcej niż jedno zdanie. Również i my otrzymujemy wiele pytań o ajurwedę, jej podejście do zdrowia i stosowane metody. Dlatego, żeby przybliżyć ajurwedę postanowiłem przedstawić dziś temat „Najczęściej zadawanych pytań”. A oto wybranie z nich:

Czym są zioła ajurwedyjskie?

Są to jedne z najstarszych i najbardziej znanych roślinnych środków leczniczych w Azjii. Posiadają silne właściwości oczyszczające, wzmacniające, odżywiające i odmładzające organizm.

Kto może zażywać zioła ajurwedyjskie?

Ponieważ działanie środków roślinnych jest stosunkowo łagodne (zrównoważone w organizmie i w większości bez skutków ubocznych) mogą go zażywać praktycznie wszyscy niezależnie od wieku i płci.

Czy zioła ajurwedyjskie uzależniają?

Produkty sprowadzane i sprzedawane przez naszą firmę i sprzedawane na stronie www.herbonlife.com nie zawierają żadnych składników powodujących uzależnienia. Można je stosować bezpiecznie przez długi okres bez obawy o uzależnienie.

Czy są jakieś efekty uboczne, niepożądane przy ich stosowaniu?

Nieznane są żadne poważne efekty niepożądane wynikające z zażywania sprowadzanych przez nas ziół. Są one starannie wybierane i łączone. Są nietoksyczne i dobrze tolerowane. Jednakże długotrwałe zażywanie może powodować łagodne dolegliwości żołądkowe. Może stymulować niektóre narządy, tak więc w pewnych przypadkach należy ich spożywanie ograniczyć lub nawet zaprzestać ich przyjmowania jak n.p. w czasie ciąży lub w wieku do lat 12. Najlepiej konsultować to z lekarzem znającym metody ajurwedyjskie.

Czy zioła ajurwedyjskie mogą być brane razem z innymi lekami?

Nie jest polecane zażywanie ziół ajurwedyjskich wraz z innymi konwencjonalnymi środkami chemicznymi bez konsultacji z lekarzem lub lekarzem ajurwedyjskim. W wielu przypadkach interakcje pomiędzy tymi grupami produktów nie były badane. Jednakże należy zachować zdrowy rozsądek i mieć świadomość innej natury działania produktów ajurwedyjskich, które tylko w nielicznych sytuacjach mogą kolidować z przyjmowanymi środkami farmakologicznymi.

Jak długo trzeba zażywać preparaty ziołowe przez was sprowadzane aby były efekty terapeutyczne?

Środki na bazie roślin zapewniają stopniowe i długotrwałe efekty. Niektóre środki ziołowe stosowane są w ostrych schorzeniach i działają szybko, inne zwykle trzeba stosować przez 4-24 tygodnie aby osiągnąć pełne efekty. Oczywiście jest to zmienna indywidualna, zależy także od rodzaju przyjmowanej diety oraz oczywiście od rodzaju dolegliwości.

Gdzie można kupić sprawdzone i oryginalne zioła ajurwedyjskie?

Oto linki: sklepy z produktami ajurwedysjkimi


Wpis „Czym są zioła ajurwedyjskie?” został dodany przez Herbonlife

Pamiętaj, zapisz się na listę subskrypcji: tak zapisz mnie!

© Teksty umieszczane na naszych stronach podlegają ochronie praw autorskich, ale zgadzamy się na ich rozpowszechnianie pod warunkiem podawania w zamian źródła ich pochodzenia i umieszczania linków zwrotnych do naszej strony www.herbonlife.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *